UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Połamał bym go w sześciu miejscach gdyby na mnie trafił. Takiej gangreny w tym mieście są setki. Należy tylko zadać pytanie gdzie są rodzice i dlaczego nie są dotkliwie karani finansowo za występy swoich pociech. Dlaczego nie ma odpowiednich działań prewencyjnych służb bo większość takich osobników jest im znana.