O, o wizycie Raula Castro w Elblągu i Dębie Przyjaźni to nie wiedziałem - brawo my!:)RobertKoliński
O, o wizycie Raula Castro w Elblągu i Dębie Przyjaźni to nie wiedziałem - brawo my!:)