UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A w zakładach pracy szczególnie na nockach myślisz, że jest inaczej. A droga redakcjo zanim coś opoblikujecie sprawdźcie info. Nie Sokółka a Sakówko nie 0.8 a 1,0 promila.
Ehh..
A w zakładach pracy szczególnie na nockach myślisz, że jest inaczej. A droga redakcjo zanim coś opoblikujecie sprawdźcie info. Nie Sokółka a Sakówko nie 0.8 a 1,0 promila.
Ehh..