UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pijany operator w rolnictwie to oczywiste. .. Gdyby policja zaczęła badać tych wszystkich pijaków na polach to nie miałby kto pracować w polu :D
Heheszki
Pijany operator w rolnictwie to oczywiste. .. Gdyby policja zaczęła badać tych wszystkich pijaków na polach to nie miałby kto pracować w polu :D
Heheszki