UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pijany operator w rolnictwie to oczywiste. .. Gdyby policja zaczęła badać tych wszystkich pijaków na polach to nie miałby kto pracować w polu :D

Heheszki

Anuluj