UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Marcin! Powodzenia. Mimo, że już nie mieszkam w Elblągu na pewno z rodziną przyjadę korzystać z bazy. Serdecznie pozdrawiam i 3mam kciuki.
TomaszMikulski
Brawo Marcin! Powodzenia. Mimo, że już nie mieszkam w Elblągu na pewno z rodziną przyjadę korzystać z bazy. Serdecznie pozdrawiam i 3mam kciuki.
TomaszMikulski