UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo Marcin! Powodzenia. Mimo, że już nie mieszkam w Elblągu na pewno z rodziną przyjadę korzystać z bazy. Serdecznie pozdrawiam i 3mam kciuki.

TomaszMikulski

Anuluj