UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg drugą stolicą warmińsko-mazurskiego?Nas z tymi regionem nic nie łączyło i nie łączy.Powinno się reaktywować województwo elbląskie,a jak nie to współtwórzmy pomorskie,bo pomorskie bez Elbląga to tak,jakby w dłoni brakowało kciuka,znam historię,więc wiem co piszę.Olsztyn to pipidówa,która jakby mogła,to elbląską katedrę by nam zabrała.Elbląg do dumne,hanzeatyckie miasto,olsztyńskie kmiotki mogą nam co najwyżej buty czyścić.
Prestidigitator