UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przestań się pienić bo się os...sz. Tamci przeminęło i twoi pupile tez przeminą. Obydwaj kręcili lody i przelewali lub przelewają na prywatne konta kasę z twoich podatków, próżna twoja radość. Pozostaje tobie tylko satysfakcja i przytyk typowego polskiego głupca ?żeś przed i po szkodzie głupi?. Co by nie mówić i nie pisać trasa nr 7 zostala zaprojektowana i sfinansowana za PO ku zadowoleniu wszystkich Polaków, natomiast PiSowskie 500+ Uchwalone najbardziej ku radości patologii. Ciesz się dalej żeś głupi a inni przepijają twoja kasę, a ty nic z tego nie masz oprócz satysfakcji ze inni maja gorzej. ????

Karabasz

Anuluj