UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jak wcześniej powiedziałam, po drodze nikogo nie skrzywdził więc tak właśnie bym zrobiła. Gdybanie pozostawiam innym. Za nieudzielenie pierwszej pomocy innych też jest kara a jakoś ludzie stoją i się tylko gapią jak inny umiera i nikt nie wyciąga konsekwencji.

Kobietta

Anuluj