UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak jak wcześniej powiedziałam, po drodze nikogo nie skrzywdził więc tak właśnie bym zrobiła. Gdybanie pozostawiam innym. Za nieudzielenie pierwszej pomocy innych też jest kara a jakoś ludzie stoją i się tylko gapią jak inny umiera i nikt nie wyciąga konsekwencji.
Kobietta