UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kobietta a gdyby ci rodzinę rozjechał, to też była byś taka wyrozumiała? jazda po pijaku powinna być karana jak próba zabójstwa z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Prowadzenia auta pod wpływem (2,8 w tym wypadku) to już jest powód żeby go zamknąć on musiał pić kilka dni żeby się do takiego stanu doprowadzić!!!
AntyPijaQ