UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

" Poza kompletnie pijanym rowerzystą nie było nietrzeźwych za kierownicą" Tak nam przykro że nie pomagamy w zakłamanych statystykach. Może komunikat do kierowców o pomoc żeby sami się zgłaszali po pijaku ?


Anuluj