UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W takim razie zarząd do wymiany :D nie orientuje się w sytuacji Olimpii, ale jeżeli ciągle to samo robią to znaczy, że nie zarządzają dobrze klubem :) szkoda, że w naszym mieście często tak marnują potencjał przez układy. Nie dopuszczą ludzie zdolnych z ambicjami, tylko znajomków obsadzają i potem takie efekty :(
kapusta