UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od czegoś trzeba zacząć :) nie odrazu Rzym zbudowali. W mieście bez sponsorów, bez finansów Olimpia nie może pozwolić sobie na zakup super zawodników i walczyć do I ligę. Taniej będzie wziąć młodych i szkolić, nawet kosztem spadku do III ligi. Klubu po prostu nie stać na awans obecnie, dlatego myślę, że biorą juniorów by się ogrywali i rozwijali by za 3 sezony już coś zacząć grać :) przydałoby się by się szkolili od lepszych, ale to też kosztowne, a ściągnięcie dobrych zawodników też kosztuje no i kto chce grać w drużynie która póki co nie myśli o awansie ? Wiadomo, juniorzy się tutaj sprawdzą. Nie negujcie, a jak już negujecie to spróbujcie się zamienić miejscami i bez kasy zrobić zespół który awansuje do I ligi :D to nie gry komputerowe a rzeczywistość;)

kapusta

Anuluj