UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kończę rozmowę ale jeśli panowie zakładają partie to można podać nazwę, będę wiedziała na kogo nie głosować:)
Kończę rozmowę ale jeśli panowie zakładają partie to można podać nazwę, będę wiedziała na kogo nie głosować:)