UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ktosław - Myśle, że dilerom zarówno dopalaczy jak i marihuany nie zalezy na śmierci swoich klientów tylko na ich uzależnieniu. Jeśli wypuszczono felerną partę to na skutek błędu laborantów lub to efekt walki gangów o rynek zbytu tak jak to ma teraz miejsce w przypadku uprawiaczy konopi indyjski, którzy wpadają bo sami na siebie donoszą.


Anuluj