UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fentanyl jest już od prawie roku w dopalaczach. Dochodzeniowcy jak zwykle dowiadują się wszystkiego ostani. To fakt nie jest to substancja wywołująca halucynacje. Jest to najsilniejszy syntetyczny opioid. Mocniejszy i dużo bardziej uzależniający od heroiny. Po podpisaniu ustawy dilerzy pewnie zrobią czarny piątek aby wyprzedać towar. Usłyszymy od setkach zgonów.

ktosław

Anuluj