UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem, że dziś dzieci nie wpadają w nałóg? Legalizacja przyczynia się do zmniejszenia spożycia przez małoletnich, ponieważ dilerom nie opłaca się sprzedawanie nielegalnie legalnego środka. Dzięki temu jest mniejsze prawdopodobieństwo, że człowiek złapie kontakt ze światem przestępczym i dzięki temu nie zostaną mu zaproponowane silniejsze środki. Czego tutaj nie rozumieć? Proszę poczytać o Urugwaju. Problem narkomanii znika w niesamowitym tempie.
ktosław