UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli będzie miał tak fajnie że mu zazdrościsz to nikt Tobie nie broni abyś coś zmalował i poszedł w jego sprawy. Ja osobiście nie chciałbym spędzić na "państwowym wikcie" ani jednego dnia.


Anuluj