UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli będzie miał tak fajnie że mu zazdrościsz to nikt Tobie nie broni abyś coś zmalował i poszedł w jego sprawy. Ja osobiście nie chciałbym spędzić na "państwowym wikcie" ani jednego dnia.
Jeśli będzie miał tak fajnie że mu zazdrościsz to nikt Tobie nie broni abyś coś zmalował i poszedł w jego sprawy. Ja osobiście nie chciałbym spędzić na "państwowym wikcie" ani jednego dnia.