UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po 7 dniach zostanie przewieziony do Gdańska na kolejne 7 dni. Oczywiście na koszt podatników. Przy Po odbyciu kary dostanie przy "wypisie" kilkaset złotych w bonach na zagospodarowanie i darmowy bilet kolejowy do domu.