UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po 7 dniach zostanie przewieziony do Gdańska na kolejne 7 dni. Oczywiście na koszt podatników. Przy Po odbyciu kary dostanie przy "wypisie" kilkaset złotych w bonach na zagospodarowanie i darmowy bilet kolejowy do domu.


Anuluj