UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakby policja częściej kontrolowała te podelbląskie wioski, to może jazda na wioskach była nieco bezpieczniejsza. Na wsiach kierowcy mają ciężkie nogi, co stwarza dodatkowe obawy dla kierowców tych porządnych. Cała masa jeżdżących szrotów itd.