UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro ktoś ze swojego wyboru ćpa i chleje, to powinien odpowiadać za swoje czyny z pełną odpowiedzialnością. Nie może być tak, że podczłowiek, który wypije piwko może sobie bezkarnie mordować!


Anuluj