UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro ktoś ze swojego wyboru ćpa i chleje, to powinien odpowiadać za swoje czyny z pełną odpowiedzialnością. Nie może być tak, że podczłowiek, który wypije piwko może sobie bezkarnie mordować!
Skoro ktoś ze swojego wyboru ćpa i chleje, to powinien odpowiadać za swoje czyny z pełną odpowiedzialnością. Nie może być tak, że podczłowiek, który wypije piwko może sobie bezkarnie mordować!