UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Składa Pani skargę do Strasburga. W Warszawie jest paru dobrych adwokatów którzy Pani pomogą. Też taką drogę obrałem.
Rockie
Składa Pani skargę do Strasburga. W Warszawie jest paru dobrych adwokatów którzy Pani pomogą. Też taką drogę obrałem.
Rockie