UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hmm tez mam kolekcjonerskie prawo jazdy z clubcardu, ale na takie numery jak ten Pan nie idę. Wygląda co prawda, jak oryginal, ale kolekcjonerka to kolekcjonerka!!!

Gabriel

Anuluj