UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hmm tez mam kolekcjonerskie prawo jazdy z clubcardu, ale na takie numery jak ten Pan nie idę. Wygląda co prawda, jak oryginal, ale kolekcjonerka to kolekcjonerka!!!
Gabriel
Hmm tez mam kolekcjonerskie prawo jazdy z clubcardu, ale na takie numery jak ten Pan nie idę. Wygląda co prawda, jak oryginal, ale kolekcjonerka to kolekcjonerka!!!
Gabriel