UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przepraszam ale co nasz port miałby przeładowywać ? Przecież do tej pory głównym odbiorcą był Królewiec ( Kaliningrad ) Który potrzebował materiałów budowlanych przed MŚ. Rozumiem że prezes dołozy jeszcze parę milionów pozyskanych z tak okropnej Unii i pogłębi tor wodny, aby mogły wpływać do nas tankowce o wyporności ponad 400000 DWT???