UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@hd - A gdzie Ty widzisz błędy ortograficzne ? Bo czytam i czytam, chyba 4 raz, i jakiś nie widzę. .. A okulary mam. .. Można by się troszkę interpunkcji czepić, ale po co. .. Czep swojej baby - jak mawiał Pawlak.
Oh,purystasięznalał