UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co za bzdury? to nie jest tak że Elbląg ma przyznaną z budżetu (choć może by się należało) jakąś rekompensatę, jakieś określone pieniądze które możemy wydać na co chcemy, może na lotnisko, może na fabrykę kapsli. Centralna władza nigdy nas nie rozpieszczała. Warmińsko-mazurskie było gwoździem do trumny. Każdy komu leży na sercu los Elbląga musi zrozumieć -trzeba chwytać każdą szansę, brać co dają, bo następnej szansy może nie być
Dan