UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblag ma budzet 500mln zl i jak to bylo wykorzystane przez ostatnie lata to kazdy wie. Miasto jest bankrutem. I dziwie sie ze autor dalby 1mld za przekop do dyspozycji elblaskich radnych. Pewnie zbudowaliby jeszcze jedna sciezke rowerowa a reszte do kieszeni.


Anuluj