UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rany, on tak serio. Elblążanin? Na wstępie wiedział, jak zostanie odebrany. Droga redakcjo, daruj takie opinie mieszkańcom tego miasta. Potrzebujemy ludzi z pasją, wizjonerów. Przekop jest potrzebny, dla rozwoju turystyki i miasta. Koszty? Niech Polska coś dla tego regionu zrobi, aby mógł się rozwijać.