UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Autorze tego tekstu, skoro zaliczasz się do malkontentów jakich w Elblągu nie brakuje, to warto byłoby darować sobie te wypociny a poglądy polityczne zachować dla siebie
On
Autorze tego tekstu, skoro zaliczasz się do malkontentów jakich w Elblągu nie brakuje, to warto byłoby darować sobie te wypociny a poglądy polityczne zachować dla siebie
On