UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Autorze tego tekstu, skoro zaliczasz się do malkontentów jakich w Elblągu nie brakuje, to warto byłoby darować sobie te wypociny a poglądy polityczne zachować dla siebie

On

Anuluj