UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Towarzyszu Babojc skad ta nienawisc do PiSu? Ja rozumiem ze wasz kandydat Balbuza co wybory przekazuje glosy POwcom zupełnie za darmo jako ich pozyteczny idyota? Przeciez u was w EKO to pelno pisowcow - gowinowiec Opaczewski, przez chwile Kowszynski z Pis sie tam krecil i mnostwo innej ukrytej opcji pisowskiej tam macie.