UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to znaczy: nie łapać zboczeńców? Potępiać tych, którzy łapią tych zboczeńców? Oj, coś mi się zdaje, że obrońcy tych zboczeńców mają coś na sumieniu.
to znaczy: nie łapać zboczeńców? Potępiać tych, którzy łapią tych zboczeńców? Oj, coś mi się zdaje, że obrońcy tych zboczeńców mają coś na sumieniu.