UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to znaczy: nie łapać zboczeńców? Potępiać tych, którzy łapią tych zboczeńców? Oj, coś mi się zdaje, że obrońcy tych zboczeńców mają coś na sumieniu.


Anuluj