UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prowadzenie pojazdów pod wpływem powinno być karalne bo stwarza zagrożenie samochodem nie tylko dla siebie. Posiadanie kwitostanu konopii nie powinno być karalne tak jak nie jest karalne posiadanie wódki, wina, piwa czy papierosów przez dorosłych obywateli.

lewAmbroży

Anuluj