UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Używanie mózgu i funkcje państwowe powinny być nielegalne dla tych którzy wprowadzili takie patologiczne prawo. Dlaczego nikt nie krzyczy aby zdelegalizować papierosy i alkohol? To są w 100% narkotyki. Tytoń w przeciwieństwie do Marihuany nie daje kompletnie NIC. Marycha jest lecznicza w niektórych chorobach.


Anuluj