UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
błąd prawny. .. .powinno być od 5 lat zamiast do. .. .po drugie szczęście że nikt nie wpadł mu pod koła, staranowałby na miazgę jadąc z taką prędkością, auto powinno zostać zarekwirowane przez policję i poddane na aukcję a pieniądze ze sprzedaży trafić na konto jakiejś fundacji dla poszkodowanych w wypadkach drogowych. Zanim trafiłby do aresztu całej trójce na miejscu wymierzyłbym karę chłosty wierzbowymi wiciami na gołe ciało na masce auta którym jechali. Takie kary myślę zmniejszyłyby ilośc idiotów na drodze.
Art:)