UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W kazdym miescie jest patologia, mieszkalem niedawno w Gdansku mialem w sasiedztwie sedzine z rodzina lała meza a on ja. Potem pół godziny po awanturze rabał ja, ze waliła mi sie sciana-to jest patologia. .. :) Oczywiscie syn na balkonia regulatnie palił marichuane wiec nie wiem czy to wlasciwy przyklad dla spoleczenstwa majac na mysli ludzi wykształconych. Jak mawia moj syn dzicz!!!:) ludzie sa ludzmi bez wzgledu na wykształcenie, zwłaszcza po alkoholu wychodzi prawdziwa czytaj rynsztokowa natura. ..
zalogladacisluchac