UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Za taką kradzież odpowiada kasjer" W jaki sposób? Jeśli ktoś coś ukradnie i kasjerka tego nie wychwyci, to przecież i tak nikt o tej kradzieży nie wie oprócz złodzieja, więc w jakiś sposób miałaby niby za to odpowiadać? Natomiast jeśli go złapie, to tym bardziej nie odpowiada, bo przecież złodzieja złapała.
PortelUser