UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Koncert oczywiście genialny bo to przecież Depeche Mode. Koncert zagrany od serca. Mnie najbardziej urzekła atmosfera którą stworzyła publiczność zabawy w oklaski, fala między płytą a trybunami. Byliśmy pierwszy raz na Narodowym na koncercie były obawy o akustykę ale dźwięk był perfekcyjny. W czasie trwania koncertu przy tylu decybelach spokojnie w koronie stadionu krążyła para nietoperzy widok niesamowity. Pozdrawiamy Arleta, Mirek.
Arleta,Mirek