UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ "Rowerzysta ot sukces" - Czyż w Twoim mniemaniu pijany rowerzysta nie jest zagrożeniem dla innych oraz jego samego??? Odnośnie Igora Stachowiaka, to tu się zgadzam, że nie powinno być miejsca dla takich policjantów w Polskiej Policji oraz powinni być za to sądzeni i skazani.