UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Takim to powinno się zabierać na dożywocie a nie na trzy miesiące lub do więzienia za picie alkoholu i jazdę po pijaku bo takich trzeba będzie z podatków utrzymać i znów społeczność musi się do alkoholików dokładać zabierać majątek bo nie wierzę że rodzina nie wie ze on jeździ po alkoholu i tak powinno robić państwo