UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawe, jakimś dziwnym trafem wszyscy są agresywni dla policjantów !!!!! Te kłamstwa ich, to ja już dobrze znam aż za dobrze!!! Wszystko odbywa się z automatu, bo kłamstwo i oszczerstwo, to ich znak rozpoznawczy !!!!! Dobrze. że nie użyli paralizatora. .hmmm a może użyli?