UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem cała niecka obecnego basenu winna być wyremontowana ! Na głewbokiej stronie winien być normalny basen z woda odpowiadającą normom sanepidowskim a pozostała częśc zasilana wodą z rzeki jak dotychczas do uprawiania sportów wodnych takich jak żeglowanie, kajaki i innych jak w Ostródzie na jeziorze. Istniejące tereny zielone na zachować jak dotychczas. Proszę zrobić symulację kosztów realizacji i utrzymania. Mam wrażenie, że jak zwykle chcemy dobrze a jak wychodzi to widzimy! Topienie pieniędzy na plany księżycowe. Niech Architekci taki projekt realizują u siebie w Gliwicach!Basen w Elblagu dotychczas miał sławę jednego z większych w Kraju i niech tak pozostanie, oczywiscie po niezbędnym remoncie i modernizacji ale nie za kwoty idące w dziesiatki milonów, bo da Unia. Unia nic nie daje, nasze wnuki będą spłacac swoja ciezka pracą. MODERNIZACJA TAK. MNOŻENIE KOSZTÓW NIE ! Kochający ELBLĄG!