UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Zgłaszający - Właśnie tak jest na wioskach !!! Kompletny brak poszanowania do przepisów jak i do ludzi a w szczególności do tych, co po przeprowadzali się z miasta na wioskę. Cholerne zaniedbania przez policję powoduje taki stan, że wieśniaki czują się kompletnie bezkarni. Czasami mam wrażenie, że panuje tam dziki zachód a przepisy ustanawiają sami wieśniacy !!!!!