UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie macie wrażenia że po morderstwie na komendzie Igora Stachowiaka zaczeli coś pożytecznego robić słuchając ludzi a nie tylko karać kierowców za prędkość ? A to na wioskach zaczeli kontrolować a to jakiś telefon znaleźli (eureka !) a to pieniądze oddali zgubione na drodze, a to komuś pomogli. Dziwne że wcześniej nie mieli takich okazji.

Spostrzegawczy