UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie macie wrażenia że po morderstwie na komendzie Igora Stachowiaka zaczeli coś pożytecznego robić słuchając ludzi a nie tylko karać kierowców za prędkość ? A to na wioskach zaczeli kontrolować a to jakiś telefon znaleźli (eureka !) a to pieniądze oddali zgubione na drodze, a to komuś pomogli. Dziwne że wcześniej nie mieli takich okazji.
Spostrzegawczy