UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Muszę powiedzieć, że poprzednik w niektórych swoich ocenach ma rację. Na Policję teraz liczyć nie możesz a mam na myśli tą elbląską, bo nie odbierają telefonu i nie możesz się do nich dodzwonić. Nigdy nie oddzwaniają jak nie odbierali (mogli być bardzo zajęci), ale powinni do dzwoniącego oddzwonić i zapytać się w jakim celu dzwonił (czasami ma człowiek jedną możliwość do nich zadzwonić, ale niestety na pomoc nie masz co liczyć) jak dzieje się to w innych krajach, ale niestety żyjemy w Polsce, gdzie wszyscy wszystko mają gdzieś, aby kasa się zgadzała. Miało być lepiej, jeżeli chodzi o Policję a jest moim zdaniem zdecydowanie gorzej. Podwyższyli im pensję i co??? i teraz są jeszcze bardziej leniwi !!!