UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

no na pewno poczeka teraz 3 lata i nie bedzie jezdzil. .jak teraz jechal bez prawka to i jutro bedzie jezdzil, ale mu kare dowalili hahahah. .smiechu warte. .. te kary nic nie daja, jak by mu zabrali samochod na 3 lata to by byla kara rzeczywiscie, skuteczna przede wszystkim. dopiero jak kogos zabije to beda konsekwencje jakiekolwiek. .niestety wtedy bedzie juz za pozno bo zginie niewinny czlowiek. .glupi kraj glupi ludzie glupi rzad. .z debilami przez zycie, wciaz ogladajac sie za siebie bo przeciez moze ktos nozem(samochodem ostatnio bardziej modne) w plecy wyje. .sprobuj sie bronic to bedziesz mial wiekszy wyrok niz napastnik. .. Uzytkownicy samochodow powinny w takich sytuacjach ekstremalnych jak w artykule lub pod wplywem alkoholu czy narkotykow odpowiadac jak za uzycie broni. .ale nie dajmy im tylko 500 zl mandaty to przeciez takie dotkliwe. .cala Polska. ..