UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Taka pokusa zawsze była w tamtych czasach. Będąc oddelegowanym do pracy w roku 1980 w Frankfurcie nad Menem miałem podobną możliwość zostania jednak odmówiłem. Zostając musiał bym się liczyć że urywa się kontakt z żoną i dwojgiem dzieci. To były dylematy osób wyjeżdżających za żelazną kurtynę nie tak jak obecnie. Kondek