UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaka kradzież? Czy Wy macie pojęcie o tamtych czasach? Nikt po prostu nie mógł wyjechać, ryzykowali życie, żeby zaznać wolności. Niewielu było stać na taką odwagę, większość z nas jak dzisiaj, to zwykle owce które idą z prądem i dają sobie wodę z mózgu robić. Brawo chłopaki!