UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ze starszymi ludzmi to jest taki problem. Wbijesz im do glowy wnuczka, to zaufaja policjantowi. Nie nadazaja z tym. A najgorsi sa domokrazcy (tacy zbierajacy podpisy pod umowami). Kto wierzy w Boga niech goni to w piz****c!

umieracmlodo