UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak już obejrzeć w Multikinie, to już lepiej w Gdańsku, znacznie lepsza jakość odtwarzania. Jakość w Elblągu na poziomie Divx-a, zarówno obraz jak i dźwięk, totalna żenada. A po za tym sale w Gdańsku są znacznie większe, tak że nie słychać szelestu i ćmakania tych co przyszli do stołowki, a nie na film.
CC