UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo ty. Jakos do Gdanska mnie nigdy nie ciągnęło. Luz psychiczny mnie tu trzyma. Zero cisnien. Zero biurokracji. Zero stresu. Nikt nie stoi nade mna, nikt nie drze ryja. Napisalem tylko ze za tak smieszne pieniadze ktore zarabiam w UK (niewiele powyzej najnizszej krajowej za 8 godzin dziennie) jestem w stanie utrzymac sie na normalnym godbym poziomie. Ja mam 10 minut do pracy z domu a ty? Godziny tygodniowo w aucie? Chcialbym mieszkac w Polace I zarabiac tylko 1500PLN które by starczyło na wszystko. Są plusy i minusy życia tu i tam. Ale wiem ze w Polsce byłbym I tak na emigracji (trómiasto, wawa, poznan lub wrocek), dlatego wole UK. Z dala od tej polityki, kleru i biurokracji. Pozdrawiam

SyroB