UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak powinna wyglądać zabudowa nadbrzeża Kanału ( stojącej rz. Elbląg ). Koniec z budową kamieniczek wewnątrz starówki. Najpierw preferencje dla tej części, a potem reszta. Władze, zrozumcie że bez tego starówki nie ma !!! Jest niemal stan jaki pozostawili Sowieci po ostrzale w 1945r. Teraz mamy atrapę zabudowy hanzeatyckiej, a praktycznie jej brak. " Elbingerer".